Stal Brzeg - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Nabór do grup młodzieżowych Stali
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

02

09-2014

wtorek

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

05

09-2014

piątek

06

09-2014

sobota

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn - Koźle - 16:30

07

09-2014

niedziela

08

09-2014

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 1495, wczoraj: 2289
ogółem: 3 948 388

statystyki szczegółowe

Archiwum aktualności


Hymn Stali Brzeg

Reklama

Stal na Facebooku

Sponsorzy klubu

SPONSORZY STALI BRZEG

Urząd Miasta Brzeg
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu
Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Zakład Gospodarowania Odpadami w Gać
Zakład Produkcji Opakowań Karton-Pack 
Firma Inco Building Development z Oleśnicy
Zakłady Tłuszczowe KRUSZWICA S.A.
Meson Digital - Drukarnia Wielkoformatowa
Kancelaria Windykacyjna Grzegorz Babijczuk – Brzeg
Usługi Ziemno-Budowlane ED-BUD
Kebab Antalya
Restauracja MARIO - Mariusz Firek
Wszystko dla biura ROAN
Usługi Budowlane "GREDAR" s.c. - Dariusz Rabanda i Grzegorz Babijczuk
Market Kaufland Brzeg

Ostatnie spotkanie

Polonia GłubczyceStal Brzeg
Polonia Głubczyce 1:0 Stal Brzeg
2014-08-30, 17:00:00
Głubczyce
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Stal BrzegChemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg   Chemik Kędzierzyn-Koźle
2014-09-06, 16:30:00

Stadion Miejski w Brzegu

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Orzeł Źlinice 5:3 Porawie Większyce
Racłavia Racławice Śl. 0:2 Sparta Paczków
Chemik Kędzierzyn - Koźle 1:3 Pogoń Prudnik
LZS Piotrówka 6:2 Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów 1:2 Czarni Otmuchów
Olimpia Lewin Brzeski 3:1 Śląsk Łubniany
TOR Dobrzeń Wielki 1:0 Victoria Chróścice
Polonia Głubczyce 1:0 Stal Brzeg
LZS Mechnice 6:0 OKS Olesno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Porawie Większyce - Victoria Chróścice
Śląsk Łubniany - TOR Dobrzeń Wielki
Czarni Otmuchów - Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno - Start Namysłów
Piast Strzelce Opolskie - LZS Mechnice
Pogoń Prudnik - LZS Piotrówka
Racłavia Racławice Śl. - Polonia Głubczyce
Orzeł Źlinice - Sparta Paczków
Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn - Koźle