5 Juniorów Młodszych!

W Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych, Stal pokonała w Namysłowie miejscowy Start 5:1. Zwycięstwo to pozwoliło naszym zawodnikom, wskoczyć na 3 miejsce w tabeli.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia naszych zawodników bo już w 40 sekundzie po rzucie rożnym bramkę głową zdobył Gawroński. W 7’ na 2:0, podwyższył Zarucki a nasi zawodnicy całkowicie przejęli inicjatywę na boisku. Stwarzaliśmy koleje sytuacje pod bramką gospodarzy z czego dwie udało się wykorzystać i już do przerwy prowadziliśmy wysoko i bardzo pewnie 4 - 0. W drugiej połowie doszło do kilku zmian w naszym zespole a bramkę która przypieczętowała zwycięstwo Stali zdobył Mateusz Dychus.

VII kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

Start Namysłów – Stał Brzeg 0:5

Bramki:

(Dawid Gawroński, Kacper Zarucki, Mateusz Banik, Łukasz Dykus, Mateusz Dychus)

Stal: Adam Gazda(41" Adrian Kuboń), Dawid Gawroński, Wojciech Bober, Paweł Oleszko (45" Makos), Krystian Piszczek (55" Jakub Smogur), Łukasz Dykus (70 ' Piotr Bieszczad), Piotr Mendak, Mateusz Banik (40’ Jakub Smok), Kacper Zarucki, Jakub Krej, Mateusz Dychus.

Trener: Zbigniew Marzec