"Czasami trzeba użyć męskich słów". Trener Marcin Nowacki po zwycięstwie z Lechią

- Każdy punkt jest dla nas na wagę złota. Wiadomo, jaka jest nasza sytuacja po pierwsze w tabeli, a po drugie pod względem kadrowym, gdzie musimy się posiłkować chłopakami z juniorów. Przyjechaliśmy tu przede wszystkim powalczyć. Pierwsza połowa totalnie nam nie wyszła, nie graliśmy tego, co chcieliśmy i co sobie założyliśmy. W przerwie skorygowaliśmy ustawienie i ta gra wyglądała troszkę inaczej. To był typowy mecz walki na tym grząskim boisku, my też mieliśmy grać prosto, używać prostych środków - powiedział po meczu z Lechią Zielona Góra trener Marcin Nowacki.

- Zima będzie u nas nieco spokojniejsza. Tak właśnie zakładaliśmy, żeby zdobyć tu jakieś punkty i aby dół tabeli nas nie dogonił. Udało się wygrać i chwała chłopakom za to, ale czasami naprawdę trzeba użyć w stosunku do nich męskich słów, żeby to zaczęło dobrze funkcjonować - dodał trener.