Dawid Pożarycki - nowym zawodnikiem Stali!

Drugim zawodnikiem, który wzmocni naszą drużynę przed startem rozgrywek III Ligi w sezonie 2017/2018  jest obrońca Dawid Pożarycki (190 cm, 75 kg).

Dawid urodził się 04.01.1991 roku w Oławie.  Od początku swojej przygody z piłką związany jest z drużynami „oławskimi”. Pierwsze kroki stawiał w MKS Oława, z którym grał min. w  III lidze. Ostatnie pięć sezonów spędził w Foto-Higienie Gać będąc jej podstawowym zawodnikiem. W tym czasie zaliczył 95 meczów w rozgrywkach III ligi w których zdobył 8 goli. W ostatnim sezonie Foto-Higiena z Dawidem na czele dopiero w barażach z Zagłębiem II Lubin straciła szansę na powrót do III Ligi.

Nominalną pozycją Dawida jest środek brony ale może on także zagrać na bokach obrony.

Serdecznie witamy Dawida w naszej drużynie!