Dominik Bronisławski - nowym nabytkiem Stali!

Pierwszym nowym nabytkiem Stali przed zbliżającym się dużymi krokami sezonem 2017/2018 jest  pomocnik – Dominik Bronisławski (178 cm, 68kg).

Dominik urodził się 15 czerwca 1996 roku w Wałbrzychu i w tym mieście zaczynał swoją karierę piłkarską. W Górniku Wałbrzych grał w drużynach juniorskich jak i seniorach. W tej drużynie w sezonie 2014/2015 w rundzie wiosennej rozegrał 18 meczów w rozgrywkach II Ligi w tym 12 w pełnym wymiarze czasowym. Następnie przeniósł się do Rakowa Częstochowa gdzie zaliczył kolejną rundę w II Lidze po czym przed startem rundy wiosennej wrócił do Górnika Wałbrzych będąc jego podstawowym zawodnikiem (grał we wszystkich meczach Górnika w pełnym wymiarze czasowym).

Uważnym kibicom z Brzegu nie trzeba go przedstawiać bowiem ten zawodnik zdobył gola w meczu Stal – Górnik Wałbrzych w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu (1:1).

Dominik zaliczył już także trafienie dla naszej drużyny, zdobywając drugiego gola w meczu sparingowym z LZS Starowice.

Witamy Dominika na „żółto-niebieskim” pokładzie!

Zdjęcie tytułowe pochodzi z portalu: www. gornik-walbrzych.pl