Drugi sparing przed nami

W minioną sobotę nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz sparingowy (Śląsk II Wrocław 5:5) a już jutro o godz. 19:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu „sparujemy” po raz drugi. Tym razem naszym rywalem będzie przedstawiciel dolnośląskiej okręgówki – Czarni Jelcz-Laskowice.

Sobotni mecz był sprawdzianem dla kilku testowanych zawodników, których część, decyzją trenera nie zdała egzaminu i opuściła już Brzeg (pozostało 3).   Dodatkowo od poniedziałku na testach w naszej drużynie przebywa doświadczony napastnik, którego pewnie będziemy mogli zobaczyć w jutrzejszym sparingu.

Nasz środowy rywal, Czarni Jelcz-Laskowice w obecnych rozgrywkach klasy okręgowej (grupa Wrocław), po rundzie jesiennej zajmuje w tabeli 9 miejsce. Awans naszym rywalom raczej nie grozi (14 punktów straty do lidera) a i o spadek także przesadnie nie mają się co martwić. W czternastu meczach minionej rundy Czarni zdobyli 19 punktów, odnosząc 6 wygranych, 1 remis oraz ponosząc 7 porażek. Bilans bramkowy na lekkim minucie 28 goli zdobytych oraz 31 straconych.

Sparing nr 2

Stal - Czarni Jelcz-Laskowice

24.01.2018 (środa), godz. 19:00

Stadion Miejski  w Brzegu

Zdjęcie tytułowe pochodzi z portalu: https://www.facebook.com/czarnijelczlaskowice