Drugie miejsce trampkarzy w Jędrzejowie.

W sobotę (20.08.2016), trampkarze naszego klubu wzięli udział w turnieju organizowanym przez GKS Grodków, który odbył się w Jędrzejowie. Oprócz gospodarzy oraz Stali w turnieju wzięły także udział: Strzelinianka Strzelin oraz Sparta Prudnik.

W pierwszych meczach „żółto-niebiescy” pokonali (nie tracąc bramki) GKS Grodków oraz Strzeliniankę Strzelin. W trzecim, który decydował o pierwszym meczu niestety przegraliśmy ze Spartą Prudnik, tracąc gola z ewidentnego spalonego w końcówce meczu. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, ale na pocieszenie nasz zawodnik Bartosz Łukawiecki, został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

Stal: Miłosz Jaskuła, Konrad Nowak, Jakub Mikuła, Arkadiusz Lipka, Adam Pasierski, Jakub Lipka, Bartosz Łukawiecki, Patryk Ostern, Kacper Bugiel, Jakub Migacz, Javier Szatkowski. Trener: Miłosz Terlecki.

Powiązana galeria: