Dziękujemy!

Powoli kształtuje się kadra naszej drużyny na rundę wiosenną. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, do drużyny dołączy jeszcze trzech zawodników w tym dwóch „młodych” związanych z naszym miastem i klubem. Przyjście „nowych” zawodników zazwyczaj wiąże się z odejściem innych. Jak już informowaliśmy, wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu dostali: Łukaszowie Bonar oraz Szpak oraz Bartłomiej Płomiński. I właśnie na nich chcielibyśmy się dzisiaj skupić, dziękując im za grę i liczne sukcesy do których się przyczynili.

Obaj Łukaszowie Bonar i Szpak to nasi wychowankowie, natomiast Bartłomiej Płomiński trafił do naszej drużyny w sezonie 2015/2016. Cała trójka w znacznym stopniu przyczyniła się do jednego z największych sukcesów naszego klubu ostatnich lat czyli awansu do III ligi.

Łukasz Bonar, przygodę z piłką nożną zaczynał w Brzegu. Przez lata grania oprócz naszego klubu występował min. w GKS Starościn, Starcie Namysłów by w sezonie 2014/2015 powrócić Brzegu. W rundzie jesiennej spędził na boisku 625 minut w tym rozegrał sześć meczów w pierwszej „jedenastce”.

Poniżej, mecz z Czarnymi Otmuchów w którym Łukasz Bonar zaliczył hat tricka. Co tu dużo pisać, klasa!

Łukasz Szpak to także nasz wychowanek, mający w swoim CV także występy w Gwarku Zabrze oraz Starcie Namysłów. W sezonie 2014/2015 powrócił do naszej drużyny, przyczyniając się swoją grą do awansu Stali do III Ligi. W ostatniej rundzie na boisku spędził 245 minut, w tym trzy mecze w pierwszej jedenastce.

Poniżej, gol Łukasza Szpaka pieczętujący derbową wygraną z Olimpią Lewin Brzeski (1:22''). Spokój i opanowanie, nic na siłę!

Bartłomiej Płomiński pierwsze kroki stawiał w MKS Oława. Większość swojej kariery występował w Foto-Higienie Gać , by w sezonie 2015/2016 „zameldować” się na ul. Sportowej w Brzegu. W rundzie jesiennej obecnego sezonu ze względu na obowiązki służbowe, zagrał tylko 57 minut.

Poniżej gol Bartłomieja Płomińskiego w meczu z OKS Olesno (1:01''). Komentarz? Chyba zbędny.

Całej trójce bardzo dziękujemy za grę i reprezentowanie naszej drużyny. Dziękujemy za ich wkład w zwycięstwa i awans do III Ligi. Życzymy także powodzenia w nowych klubach. I pamiętajcie, że zawsze jesteście mile widziani na Sportowej w Brzegu.

Dzięki za wszystko!