Dziękujemy

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym przedłużona została umowa sponsorska pomiędzy Brzeskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. a klubem BTP Stal Brzeg.

W obecności Burmistrza Brzegu Pana Jerzego Wrębiaka w imieniu BPEC Sp. z o.o. umowę parafowali Prezes Zarządu Pan Witold Nowicki oraz Wiceprezes Pan Dariusz Wawrzyniak. Klub BTP Stal Brzeg na tej miłej uroczystości reprezentowali, Pani Prezes Justyna Kościelna oraz Wiceprezes Pan Mariusz Firek.

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. już od wielu lat wspiera nasz klub będąc jego jednym z ważniejszym mecenasów. Dzięki udanej współpracy i wsparciu nasz klub ma szansę dalszego rozwoju zarówno w rozgrywkach seniorskich jak i młodzieżowych.

Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wsparcie i zaufanie, jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. na rynku oraz będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Brzegu.

Dziękujemy.