Dziękujemy i życzymy powodzenia!

Pierwszy mecz sezonu 2019/2020 już w sobotę więc czas już najwyższy na ostatnie podsumowania. Zanim ogłosimy kadrę na nadchodzące rozgrywki, chcielibyśmy podziękować zawodnikom, których w naszej drużynie nie zobaczymy.

Pierwszym i najbardziej zasłużonym jest Marcin Nowacki, który swoją grą dał nam wiele radości i wzruszeń a który sezon 2019/2020 spędzi w LZS Starowice.

Marcin wrócił do Stali w sezonie 2015/2016, będąc w tym czasie jednym z najlepszych zawodników naszej drużyny. Swoim doświadczeniem jak i grą znacznie przyczynił się do dobrych wyników jak i zapadł w pamięć kibicom „żółto-niebieskich”.

Drugim zawodnikiem, którego nie zobaczymy w Brzegu jest Łukasz Chodyga, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Łukasz dołączył do Stali w poprzednim sezonie z Cariny Gubin. W tym czasie wystąpił w siedemnastu meczach naszej drużyny w których zdobył jednego gola.

Kolejnym zawodnikiem, który nie będzie grał w Stali w nadchodzącym sezonie jest Łukasz Żegleń, który wzmocnił Polonię Środa Śląska.

Łukasz, powrócił do Stali w poprzednim sezonie rozgrywając w naszej drużynie dwadzieścia jeden meczów i zdobywając w tym czasie dwa gole.

W sezonie 2019/2020 w Stali nie zobaczymy także Kewina Paszka, któremu skończyło się wypożyczenie z Ruchu Chorzów a klub nie zdecydował się na jego przedłużenie.

Kewin dołączył do Stali przed rokiem i rozegrał w naszej drużynie jedenaście meczów, zachowując w nich pięciokrotnie „czyste konto”.

W nadchodzącym sezonie w Stali nie zobaczymy także Szymona Przystalskiego, który dołączył do naszego ligowego rywala Gwarka Tarnowskie Góry.

Szymon, przyszedł do Stali w zimie stając się z marszu podstawowym obrońcą. W minionej rundzie rozegrał piętnaście meczów, każdy w pełnym wymiarze czasowym.

W sezonie 2019/2020 w naszej drużynie nie zobaczymy także Jakuba Horańskiego, który dołączył do LZS Starowice.

Jakub, grał u nas jeden sezon notując w tym czasie jedenaście występów i zdobywając dwa gole.

Ostatnim zawodnikiem, który opuścił Stal jest Piotr Stępień (szuka klubu), który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Piotr, podobnie jak Jakub występował w Stali jeden sezon. W tym czasie zameldował się na boisku dwadzieścia trzy razy i zdobył trzy gole.

Wszystkim odchodzącym zawodnikom, bardzo dziękujemy za występy w naszej drużynie i życzymy powodzenia w nowych klubach i dalszej karierze.