IBD Liberty Park wspiera nasz klub!

Bardzo miło jest nam poinformować, iż grono sponsorów naszej drużyny powiększyło się o kolejnego partnera – firmę deweloperską IBD Liberty Park Sp. z o.o. Sp. k.

IBD Libert Park powstała w 2007 roku i od tego czasu jest jednym z wiodących developerów mieszkaniowych w Brzegu, mającym na swoim koncie ponad 350 sprzedanych mieszkań. W swoich założeniach Spółka IBD stawia na wymagającego Klienta, gwarantując prestiżową lokalizację w pobliżu parków, skwerów oraz podmiotów użyteczności publicznej, szkół, przedszkoli, urzędów.

Główne realizacje naszego nowego sponsora to min. Liberty Park, Liberty House, Planty Park czy powstająca właśnie inwestycja Cztery Korony.

Strona internetowa wraz z aktualną ofertą mieszkaniową IBD

Oficjalną umowę o współpracy podpisali w dniu 02.03.2018 reprezentujący IBD Pan Wiesław Krasinkiewicz oraz wiceprezes naszego klubu Pan Mariusz Firek.