II miejsce Orlików w FAIR-PLAY CUP 2015

Udanie, pod przewodnictwem trenera Norberta Czapki, sezon halowy rozpoczęła drużyna Orlików Starszych rocznik 2005. Dnia 21.11.2015 uczestniczyła ona w bardzo mocnie obsadzonym turnieju FAIR-PLAY CUP 2015, który odbył się w Jordanowie w woj. dolnośląskim. W imprezie brało udział siedem drużyn. Stal rozpoczęła od przegranej 0:3 z Bystrzycą Kłodzką, jak się później okazało triumfatorem całej imprezy. Rozpamiętując jeszcze przegraną stanęliśmy w szranki z kolejnym przeciwnikiem, którym była Bielawianka Bielawa. Mecz ten był bardzo wyrównany i zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów (1:1). Po dwóch kolejkach, nasza drużyna miała chwilę wytchnienia, którą trener wykorzystał na drobne korekty ustawienia, co od razu przyniosło efekty. W kolejnej grze, roznieśliśmy gospodarzy turnieju 5:1. Ta wygrana dodała nam przysłowiowych skrzydeł, bowiem kolejne mecze to same zwycięstwa: z Orłem Ząbkowice Śl. 2:0, Polonią Wrocław II 2:0 oraz Polonią Wrocław I 7:0. Ostatecznie Stal zajęła drugie miejsce w turnieju, co należy uznać za olbrzymi sukces, bowiem nasi chłopcy, grali z rywalami o jeden rok starszymi. „Żółto-niebiescy” mogą się także pochwalić najlepszą ofensywą w całym turnieju, w którym zdobyli aż 17 goli. Miano najlepszych snajperów ex aequo przypadło dwóm zawodnikom Stali: Krzysztofowi Dulinieckiemu oraz Pawłowi Ziembie, którzy zdobyli po 8 goli. Jedną bramką w naszej drużynie może się pochwalić Szymon Nowacki.

Stal: Adrian Łopatka, Miłosz Jecheć - Fabian Sikora, Szymon Nowacki, Oskar Prądzyński, Szymon Zalewski, Paweł Ziemba, Krzysztof Duliniec, Jakub Jańczak , Damian Sobyra.

Trener: Norbert Czapka

Gratulujemy.