Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa

Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa

Bardzo dobrze spisują się w rozgrywkach Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych nasi zawodnicy, którzy przed ostatnią kolejką zapewnili sobie tytuł wicemistrzów tych rozgrywek.

W XII kolejce dostali oni walkowera za mecz z OKS Olesno, który nie dojechał na mecz. W XIII kolejce mierzyli się z trzecią drużyną OLJM – Startem Namysłów. Trener Marzec przestrzegał przed trudnym meczem i taki on właśnie był. Rywale grali ambitnie i nieustępliwie czego efektem był gol dla nich w pierwszej części.

W drugiej odsłonie to jednak nasi zawodnicy doszli do głosu i od początku tej części rzucili się do ataku. Efektem naszej przewagi był gol Jakuba Mikuły, który strzałem z za pola karnego doprowadził do wyrównania a była to dopiero 47.minuta gry. Jedenaście minut później za sprawą gola, Łukasza Dudzika nasza drużyna wyszła na prowadzenie i mimo jeszcze kilku okazji strzeleckich – okazało się, iż był to zwycięski gol dla „żółto-niebieskich”!

OLJM

Stal – Start Namysłów 2:1 (Mikuła, Dudziak)

Stal: Pasławski Kamil, Arkadiusz Lipka, Dudzik Łukasz, Wolny Jakub, Foryś Mateusz, Łukawiecki Bartosz, Bożek Maksymilian, Mazurkiewicz Jędrzej, Żyłowski Maciej (41' Mikuła Jakub), Sacha Patryk, Markowski Mateusz. Trener: Zbigniew Marzec

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości