Juniorzy młodsi remisują z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle

W 8 kolejce juniorzy młodsi zmierzyli się z Chemikiem Kędzierzyn Koźle. Rywal bardzo niewygodny dla naszej drużyny, bowiem ostatnie dwa mecz  z tą drużyną, zakończyły się remisami i tak było również tym razem. Mimo, iż od samego początku meczu mieliśmy sporą przewagę i to my prowadziliśmy grę to nie przekładało się to na sytuacje strzeleckie. Niestety nie mogliśmy złamać defensywy Chemika i remisujemy po raz trzeci z rzędu. Na duży plus trzeba zaliczyć bardzo dobrą grę w obronie i kolejny mecz bez straconej bramki bo z ośmiu rozegranych do tej pory spotkań sześciokrotnie kończymy mecz na "zero" z tyłu. Musimy jednak popracować nad skutecznością pod bramką przeciwnika. Po remisie z Kędzierzynem nadal plasujemy się na drugim miejscu w tabeli Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

OLJM

Stal - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:0

Stal : Pasławski Kamil, Dudzik Łukasz, Bugiel Kacper, Pasierski Adam, Foryś Mateusz, Markowski Mateusz, Bożek Maksymilian, Wolny Jakub (60' Harasimczuk Dawid), Łukawiecki Bartosz, Sacha Patryk (44' Lipka Arkadiusz), Mazurkiewicz Jędrzej (58' Żyłowski Maciej) .

Trener: Zbigniew Marzec