Juniorzy Młodsi rozgromili Odrę Kędzierzy-Koźle

W czwartej kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych nasz zespół, na Stadionie Miejskim w Brzegu, wysoko pokonał Odrę Kędzierzyn-Koźle 10:0 i po czterech kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Niedzielny mecz od samego początku przebiegał pod dyktando naszych zawodników, którzy stworzyli sobie mnóstwo sytuacji bramkowych a do bramki w tej połowie trafili aż sześciokrotnie. Co ważne w defensywie także grali uważnie przez co rywale nie stworzyli praktycznie żadnej groźnej sytuacji. W drugiej części "żółto-niebiescy" dołożyli kolejne cztery trafienia i bardzo pewnie i zasłużenie zgarnęli, kolejny już komplet punktów. Brawo drużyna!

OLJ, IV kolejka

Stal - Odra Kędzierzyn-Koźle 10:0

(Jakub Mikuła x 3, Jędrzej Mazurkiewicz x 3, Bartosz Łukawiecki, Mateusz Markowski, Łukasz Dudzik, Patryk Sacha).

Stal: Pasławski Kamil, Dudzik Łukasz, Pasierski Adam, Bugiel Kacper, Bożek Maksymilian, Żyłowski Maciej, Wolny Jakub, Łukawiecki Bartosz, Markowski Mateusz (41' Sacha Patryk), Mazurkiewicz Jędrzej, Mikuła Jakub. Trener: Zbigniew Marzec.