Juniorzy młodsi startują w poniedziałek

Wakacje, wakacjami ale trenować trzeba ;-). Trener Zbigniew Marzec informuje, iż pierwszy trening juniorów młodszych odbędzie się w poniedziałek 24.07.207 o godz. 16:00! Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników z rocznika 2001/2002, którzy chcą się sprawdzić i dołączyć do drużyny, która występuje w rozgrywkach makroregionalnych.

Drużyna juniorów młodszych już drugi sezon z rzędu będzie występowała w rozgrywkach międzywojewódzkich w których zmierzy się zespoły z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, śląskiego oraz oczywiście opolskiego. Poprzednie rozgrywki Stal zakończyła na siódmym miejscu ale wygrana w barażach z Pomologią Prószków (5:1) pozwoliła naszym chłopakom na ponowne występy w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych gr. C.

Dobre występy „chłopaków” w rozgrywkach młodzieżowych nie pozostały niezauważone przez sztab szkoleniowy seniorów o czym świadczy debiut Mateusza Dychusa oraz Piotra Mendaka w rozgrywkach III Ligi w poprzednim sezonie.