Juniorzy młodsi umacniają się na drugim miejscu OLJM

W rozgrywkach Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, Stal radzi sobie bardzo dobrze zajmując na trzy kolejki przed końcem drugie miejsce. I może nie zawsze idzie tak jakby chcieli tego zawodnicy i trener ale taka jest piłka.

W zeszłym tygodniu juniorzy młodsi stracili punkty remisując na własnym terenie praktycznie wygrany mecz z Hattrickiem Głuchołazy 2 - 2. Po dwóch bramkach Bartka Łukawieckiego prowadziliśmy 2 - 0 lecz w końcówce po fatalnych błędach w obronie tracimy dwa gole i remisujemy. To podrażniło naszych zawodników, którzy w następnej kolejce wybrali się do najsłabszego zespołu ligi - Odry Kędzierzyn-Koźle i chcieli się "odkuć". Tak też się stało bo mecz w Kędzierzynie był jednostronny. Całkowicie zdominowaliśmy rywala i osiągnęliśmy bardzo wysokie zwycięstwo 11 - 0.

OLJM

Stal - Hattrick Głuchołazy 2:2 (Łukawiecki x2)

Odra Kędzierzyn-Koźle – Stal 0:11 (Jakub Wolny x3, Arkadiusz Lipka x3, Jakub Mikuła x2, Jędrzej Mazurkiewicz, Bartosz Łukawiecki, Maciej Żyłowski)