Juniorzy: punkt w zaległym starciu z Karkonoszami

Kolejny punkt mają na swoim koncie nasi juniorzy, którzy w zaległym spotkaniu zremisowali z Karkonoszami Jelenia Góra 1:1. Nie był to najlepszy występ naszego zespołu, dlatego w takich okolicznościach żółto-niebiescy powinni uszanować ten rezultat.

Pierwsza połowa meczu nie była miła dla oka. Obie jedenastki notowały sporo strat i indywidualnych błędów, sporo zagrożenia było za to po stałych fragmentach gry. Po jednej z takich akcji Stalowcy wyszli na prowadzenie, gdy dośrodkowanie z rzutu rożnego celną główką na bramkę zamienił Jarosz. Niedługo później goście wyrównali, a wynik 1:1 przed przerwą nie uległ już zmianie.

W drugiej części zarówno Stal, jak i Karkonosze chciały zadać decydujący cios i zgarnąć komplet oczek. Nie udało się to ani jednym, ani drugim, gdyż w grze obydwu zespołów wciąż było sporo mankamentów. Oprócz prostych strat w środku pola szwankowała również skuteczność. Mimo to brzeżanie stworzyli sobie parę okazji, ale Kudra, Babijczuk czy Mozoła nie zdołali pokonać bramkarza przyjezdnych. Po drugiej stronie kilkukrotnie bardzo dobrze interweniował Firek, dzięki czemu podział punktów stał się faktem.

Rozgrywki Makroregionalnej Ligi Juniorów nie zwalniają tempa. Już w niedzielę nasz zespół uda się w bardzo daleki wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego na mecz ze Stilonem.

4. kolejka Makroregionalnej Ligi Juniorów (grupa C)

Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra 1:1 (bramka dla Stali: Jarosz)

Stal: Firek - Dobrowolski, Janczak, Kudra, Skrzyszowski, Bożek, Szymczyk, Łukasiewicz, Kaczmar, Jarosz, Stańko. Z ławki wchodzili: Kamiński, Wolny, Urysz, Babijczuk, Mozoła. Trener Karol Fedunik.