Juniorzy Starsi "rozstrzelali" LZS Mechnice.

W II kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Starszych, Stal w meczu wyjazdowym, wysoko pokonała LZS Mechnice 6:0.

Spotkanie to, podopieczni trenera Bartosza Kowalskiego, rozstrzygnęli praktycznie w I połowie, po której wygrywali 3:0. Po przerwie dołożyli kolejne 3 bramki i spokojnie zgarnęli komplet punktów. Dobra gra, została lekko zmącona, groźną kontuzją Dawida Dziedzica, który w 9 minucie skręcił kolano i musiał zostać zmieniony.

Kolejny mecz Juniorzy Starsi zagrają z także niepokonanym MKS-em Gogolin. Mecz ten odbędzie się na Stadionie Miejskim w Brzegu, 05.09.2015 o godz. 11:00.

II kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Starszych

LZS Mechnice – Stal Brzeg 0:6

Bramki: 3 x Kacper Kędra, Adam Jabłoński, Grzegorz Doszna, Paweł Rawski.

Stal:

Piotr Górski – Adam Jabłoński, Maciej Szpulak , Sebastian Drozd, Bartosz Świechowski - Dawid Dziedzic ( 17’ Mendak, 60 ‘ Gracjan Hrynczyszyn), Grzegorz Doszna , Paweł Rawski, Kacper Kędra, Piotr Urysz, Patryk Dykus.

Trener: Bartosz Kowalski.

WYNIKI II KOLEJKI ORAZ TERMINARZ