Juniorzy starsi także z wygraną

Juniorzy starsi także z wygraną

W IX kolejce Opolskiej Ligi Juniorów podejmowaliśmy ostatni w tabeli zespół Swornicy Czarnowąsy. W porównaniu do ostatnich meczów, Stal wyszła w mocno zmienionym składzie, mimo to już od początku zarysowała się przewaga naszej drużyny. Bardzo długo, nie potrafiliśmy jednak sforsować bramki przeciwnika. Oddaliśmy kilka uderzeń z dystansu, również po podaniu Jakuba Smoka, Mateusz Dychus w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać bramkarza gości.

Dopiero w 34.minucie po rzucie rożnym bramkę zdobył Jan Wolan. W 40 minucie Kacper Zarucki po indywidualnej akcji podwyższył na 2:0.

Od początku drugiej połowy nasza drużyna znowu próbuje atakować i zdobywać kolejne bramki. W 50. minucie Mateusz Dychus zdobył bramkę na 3:0. Jednak już w 55.minucie goście zdobyli bramkę na 3:1. Później nasi zawodnicy marnują kilka lub kilkanaście dogodnych sytuacji do zdobycia bramek.

Pod koniec spotkania Mateusz Dychus zdobył swoją drugą bramkę z rzutu karnego i ostatecznie wygrywamy 4:1.

OLJ

Stal – Swornica Czarnowąsy 4:1 (Wolan, Zarucki, Dychus x2)

Stal: Konrad Nędzyński, Krystian Taraciński (46’Jakub Kowalski, Marcin Dziura, Jan Wolan, Patryk Sobczak, Jakub Smok, Daniel Jankowski, Bartosz Resiak (60’ Mateusz Lubczyk), Patryk Micuła (60’ Igor Puchelak), Kacper Zarucki (75’ Klaudiusz Wojda), Mateusz Dychus

Trener: Wojciech Kaszub

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości