Juniorzy z kolejną wygraną w OLJ

W III kolejce OLJ zmierzyliśmy się u siebie z zespołem Polonii Nysa. Już w pierwszej minucie spotkania nasz zespół objął prowadzenie po bramce Kacpra Zaruckiego. Później mieliśmy jeszcze kilka okazji bramkowych, a drużyna gości odgryzała się kontratakami. W 17. minucie po ładnie rozegranym rzucie rożnym Kacper Zarzycki podwyższył na 2:0. Jednak dwubramkowe prowadzenie nie wprowadziło spokoju w szeregi naszego zespołu. Byliśmy niedokładni w ataku, graliśmy wolno i ospale i przeciwnik z biegiem upływających minut przejmował inicjatywę na boisku. Jednak nasza formacja defensywna spisywała się bez zarzutu i do przerwy prowadziliśmy 2:0.

W drugiej połowie w dalszym ciągu nie potrafiliśmy złapać naszego rytmu gry. Ładne akcje przeplataliśmy niedokładnymi podaniami. W 62 minucie po kolejnym kornerze Miłosz Ucar podwyższył na 3:0. Goście do samego końca walczyli o lepszy wynik i w 70 minucie zmniejszyli straty na 3:1. W końcówce zespół gości usilnie walczył o zmniejszenie strat, ale „żółto-niebiscy” nie pozwolili już sobie na stratę bramki i zapisali na swoje konto drugi z rzędu komplet punktów.

Stal: Konrad Nedzyński, Krystian Taraciński, Jakub Kowalski, Jan Wolan, Patryk Sobczak, Jakub Smok, Michał Witka (68’ Patryk Micuła), Mateusz Lubczyk (72’ Klaudiusz Wojda), Kacper Zarucki, Mateusz Dychus (46’Miłosz Ucar), Kacper Zarzycki

Nie grali: Grzegorz Głaz oraz Marcin Dziura.

Trener: Wojciech Kaszub