Kamil Szubertowski nowym zawodnikiem Stali!

Kamil Szubertowski nowym zawodnikiem Stali!

Miło nam poinformować, iż kadra naszej drużyny wzbogaciła się o kolejnego zawodnika, tym razem obrońcę – Kamila Szubertowskiego (21.09.1997, 175 cm, 69 kg).

Kamil pochodzi z Poznania i większość swojej kariery spędził w Lechu Poznań gdzie występował w rezerwach tej drużyny, zaliczając w niej kilkadziesiąt występów w III lidze. W sezonie 2016/2017 przeszedł do I-ligowego Chrobrego Głogów, gdzie zaliczył 10 występów na tym szczeblu rozgrywek. Ubiegłe rozgrywki Kamil spędził w II lidze grając w GKS Bełchatów, skąd został do końca sezonu wypożyczony do naszej drużyny.

Cieszymy się, iż Kamil dołączył do naszej drużyny i liczymy że będzie on kolejnym mocnym ogniwem w tali trenera Jacka.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości