Kolejny turniej organizowany przez AP Stal Brzeg za nami!

Kolejny turniej organizowany przez AP Stal Brzeg za nami. Po starszych kolegach z roczników 2003 i 2005 tym razem orliki młodsze na naszym stadionie zorganizowali bardzo dobry turniej.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn i grano systemem każdy z każdym.

Nasza drużyna okazała się bardzo gościnna, została uznana mistrzem remisów :-D. W klasyfikacji końcowej zajęła 7-me miejsce odnosząc 1 zwycięstwo, 2 porażki i notując 6 remisów.

Wyniki:

AP BTP Stal Brzeg – Nysa Kłodzko 0:3

AP BTP Stal Brzeg – GZ LZS Grodków 1:1 (samobójcza)

AP BTP Stal Brzeg – Orlik Prudnik 0:0

AP BTP Stal Brzeg – Polonia Nysa 0:3

AP BTP Stal Brzeg – Sokół Marcinkowice 0:0

AP BTP Stal Brzeg – Miedź Legnica 1:1 (Robert Sikora)

AP BTP Stal Brzeg – Lechia Dzierżoniów 2:2 (Robert Sikora, Kacper Sikorski)

AP BTP Stal Brzeg – AP Champions Oława 2:2 (Mateusz Młynarczyk x2)

AP BTP Stal Brzeg – Sporting Wrocław 3:0 (Mateusz Młynarczyk, Kacper Sikorski, Patrick Strzelbicki)

Stal: Kamil Krzyszczuk, Kacper Stankiewicz, Dawid Kurowski, Norbert Kuziemski, Robert Sikora, Kacper Sikorski, Nataniel Grajcar, Mikołaj Szabla, Mateusz Młynarczyk, Patrick Strzelbicki, Bartosz Dworzycki, Grzegorz Jacheć, Kamil Szczawurski, Jakub Jeka.

Trener: Grzegorz Galant

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji turnieju oraz za to że w opinii wszystkich nasz turniej został zorganizowany perfekcyjnie.

Powiązana galeria: