Liga Młodzików: Stal - AS Grodków 6:0

W VII kolejce Stal pewnie pokonała AS Grodków 6:1, tym samym nie dają nasi zawodnicy chwili oddechu liderowi tabeli (Pogoń Łosiów), który zgromadził dwa punkty więcej.

W meczu z grodkowianami byliśmy faworytem i szybko to udowodniliśmy. Już po 5 minutach Stal po bramkach Jakuba Habrycha oraz Adriana Kaszuba prowadziła 2:0. Wymiana podań, szybkie przejścia z obrony do ataku, oraz przewaga w posiadaniu piłki zaowocowały kolejnymi trafieniami. Szczególnej urody były gole Piotra Sikory i Jakuba Kiełtyki. Do przerwy „żółto-niebiescy” wygrywali 4:0, dlatego też w drugiej połowie lekko odpuścili rywalom. Mimo to na listę strzelców wpisali się Piotr Sikora oraz Oskar Wojciechowski.

Na brawa zasługuje cała drużyna, która wraz z kolejnymi treningami nabiera pewności siebie oraz eliminuje swoje słabe punkty. Bardzo dobrze spisują się nasi bramkarze, będący mocnym punktem zespołu. Ponadto po „profesorsku”, obroną kierują Adrian Kaszub i Kasjan Nowacki, którzy tworzą zaporę nie do przejścia. A co cieszy najbardziej to dobra gra rezerwowych, czyniąc tym samym ogromny ból głowy sztabu trenerskiego. Ale takie problemy to każdy trener chciałby mieć :-)

BTP Stal Brzeg - AS Grodków 6-0 (4:0)

Bramki: Jakub Habrych, Piotr Sikora x2, Jakub Kiełtyka,Adrian Kaszub, Oskar Wojciechowski.

Skład: Marcel Kłoda -Miłosz Jaskuła, Dawid Gromnicki, Adrian Kaszub, Kasjan Nowacki, Jan Druszcz, Filip Kamiński, Piotr Sikora, Jakub Kiełtyka, Jakub Habrych oraz Oskar Wojciechowski, Klaudiusz Szwajda, Robert Babijczuk, Olaf Magusiak, Maciej Wieczorek, Kacper Kwiatkowski i Mateusz Foryś

Trener: Damian Dziura