Liga Młodzików: UKS Eurotalent - Stal 1:1

W IV kolejce Ligi Młodzików, Stal straciła pierwsze punkty. Po zaciętym meczu, zremisowaliśmy z UKS Eurotalent 2010 Brzeg 1:1.

Mecz ten jak na derby przystało, był bardzo zacięty. Od początku zawodów do ataku ruszyli „żółto-niebiescy”, którzy swoją dobrą grę przypieczętowali golem. Niestety prowadzenie rozluźniło naszych zawodników, którzy oddali inicjatywę rywalom. Ci stworzyli kilka groźnych sytuacji pod naszą bramką i w ostatniej minucie pierwszej połowy, strzałem pod poprzeczkę doprowadzili do wyrównania.

W drugiej połowie, stroną przeważającą była Stal. Mieliśmy kilka sytuacji do objęcia prowadzenia ale niestety nie udał nam się ich wykorzystać. Piłka lądowała raz na poprzeczce a sytuacje sam na sam, bronił bramkarz gości i mecz ten zakończył się podziałem punktów. A szkoda, bowiem nasi chłopcy nie pokazali nawet 50 %, umiejętności, które prezentowali w poprzednich meczach.

UKS Eurotalent 2010 Brzeg – Stal Brzeg 1-1 (1:1)
( Filip Kamiński)

Stal: Miłosz Jaskuła, Dawid Gromnicki, Arkadiusz Lipka, Adrian Kaszub, Jakub Habrych, Kasjan Nowacki, Filip Kamiński, Piotr Sikora, Jakub Lipka oraz Łukasz Banik, Piotr Okoński, Maciej Wieczorek, Oskar Wojciechowski, Olaf Magusiak, Jakub Kiełtyka, Klaudiusz Szwajda

Trener: Damian Dziura