Liga Młodzików: UKS SAP Brzeg - Stal Brzeg 1:3

W VIII kolejce Ligi Młodzików, Stal w meczu „wyjazdowym” pokonała UKS SAP Brzeg 3:1. W ośmiu meczach, nasza drużyna zgarnęła 22 punkty i tylko o dwa oczka wyprzedza nas LZS Olimpia-Pogoń Lewin Łosiów. Mecz pomiędzy tymi drużynami, który najprawdopodobniej wyłoni mistrza jesieni odbędzie się już za tydzień 02.11.2015, na Stadionie Miejskim w Brzegu.

We wczorajszym spotkaniu pokazaliśmy to z czego jesteśmy znani, czyli szybką i dokładną grę. Dobra postawa każdej formacji, począwszy od brakarza a skończywszy na napastnikach dała nam kolejną wygraną i 3 punkty. Walczymy dalej!

UKS SAP Brzeg - Stal Brzeg 1-3 (1:1)

Bramki: Jakub Kiełtyka, Adrian Kaszub, Klaudiusz Szwajda.

Skład: Miłosz Jaskuła,Marcel Kłoda - Oskar Wojciechowski, Adrian Kaszub, Kasjan Nowacki, Robert Babijczuk, Filip Kamiński, Piotr Sikora, Jakub Habrych, Jakub Kiełtyka oraz Dawid Gromnicki, Klaudiusz Szwajda, Olaf Magusiak, Mateusz Foryś, Maciej Wieczorek, Kacper Kwiatkowski.

Trener: Damian Dziura

STRONA INTERNETOWA MŁODZIKÓW STALI