Mecz z UniąTurza Śl odwołany

Z powodu powrotu zimy i obfitych opadów śniegu niedzielny mecz z Unią Turza Śląska został odwołany i przeniesiony na 18.04.2018 na godz. 17:30.

Boisko w Turzy Śląskiej nie nadaje się do gry co oprócz możliwości zniszczenia murawy powodowało ogromne zagrożenie dla zdrowia zawodników. Nie jest to komfortowa sytuacja dla naszej drużyny jak i rywali ale z pogodą nie wygrasz.

Na szczęście nasza drużyna nie wypadnie z rytmu meczowego, ponieważ sztab szkoleniowy śledząc prognozę pogody, już w niedzielę sondował możliwość rozegrania meczu sparingowego. Dlatego też jutro o godz. 10:00 nasza drużyna rozegra sparing w Opolu z I-Ligowa Odrą Opole. Mecz ten odbędzie się na sztucznej murawie boiska przy ul. Północnej w Opolu o godz. 10:00.

W związku z opadami śniegu OZPN odwołał także wszystkie mecze naszych drużyn młodzieżowych. Nowe terminy tych spotkań zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.