Michał Maj zawodnikiem Stali Brzeg!

Michał Maj – (pomocnik, 179 cm, 70 kg, 15.02.1997) – wychowanek Olimpii Lewin Brzeski, w której grał do dziś.

1. Na początek witamy w klubie. I od razu standardowe pytanie, dlaczego wybrałeś Stal Brzeg?

Michał Maj – Wybrałem Stal, ponieważ chcę się rozwijać piłkarsko a w Stali mam się od kogo uczyć. Dodatkowo Brzeg, może się pochwalić wspaniałą infrastrukturą sportową dzięki czemu mamy bardzo dobre warunki do treningów.

2. Jaka jest Twoja nominalna pozycja na boisku?

M.M – Najlepiej czuję się jako defensywny pomocnik lub środkowy obrońca, ale zagram na każdej pozycji na której będzie mnie widział trener.

3. W drużynie mamy kilku uznanych pomocników od których na pewno będziesz mógł się dużo nauczyć. Jaką swoją rolę widzisz na nadchodzącym sezonie?

M.M. – To prawda. W Stali grają naprawdę dobrzy i doświadczeni zawodnicy od których na pewno się wiele nauczę. Mam nadzieję że nauka szybko zaprocentuje a ja dostanę szansę zadebiutowania w meczu ligowym i tym samym przekonam trenera Sobczaka do mojej osoby. Chciałbym spędzać jak najwięcej czasu na boisku i pomóc drużynie w zwycięstwach.

4. W naszym regionie uznawany jesteś za duży talent, co jest Twoim największym sukcesem?

M.M- Trudne pytanie i ciężko mi na nie odpowiedzieć. Jednakże myślę że najlepsze dopiero przede mną. Mówiąc to mam na myśli sukcesy indywidualne jak i drużynowe.

5. Co lubisz robić oprócz gry w piłkę?

M.M. – Treningi i piłka od zawsze pochłaniały prawie cały mój wolny czas. Ale jak już go mam to staram się podróżować i odkrywać nowe miejsca.

Dziękuję za rozmowę.