Nieudana inauguracja juniorów młodszych w MLJM

W inauguracyjnym meczu Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych nasi zawodnicy niestety ulegli MKS MOSiR Opole 1:4. Honorowego gola dla „żółto-niebieskich” zdobył w pierwszej połowie Mateusz Dychus.

Do meczu derbowego z MOSiR-em przystępowaliśmy bez dwóch podstawowych zawodników środka pola, P. Mendaka oraz D. Luptaka, którzy w ostatnim tygodniu doznali urazów i czeka ich przerwa. O wczorajszym meczu, w którym nic nam nie wychodziło i w którym zawodnicy nie poradzili sobie z presją trzeba jak najszybciej zapomnieć. Nasza drużyna zagrała słabe zawody ale jak zapewnia nas trener już w najbliższym tygodniu powalczą o punkty w Chorzowie.

Pierwsze koty za płoty! Chłopaki głowy „do góry i lecimy”, przed Wami jeszcze dużo meczów!

I kolejka MJLM gr. C

Stal – MKS MOSiR Opole 1:4

(Dychus)

Stal: Krężel - Jankowski, Wolan (71' Bieszczad), Bober, Kowalski (70' Dziura), Smok, Banik, Ucar (66' Puchelak), Zarucki (30' Kachel), Zarzycki, Dychus. Trener: Zbigniew Marzec.