O puchar zagramy o godz. 19:00

Dzisiaj w siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej przy ul. Damrata w Opolu, odbyło się spotkanie dotyczące meczu finałowego Pucharu Polski na szczeblu województwa. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele OZPN na czele z Prezesem Tomaszem Garbowskim oraz przedstawiciele obu uczestników LZS Starowice, reprezentowanym przez Pana Prezesa Dariusza Gajewskiego oraz Stali w osobie Wiceprezesa Pana Mariusza Firka.

Na dzisiejszym spotkaniu dowiedzieliśmy się wszystkich szczegółów dotyczących tego spotkania oraz jego godziny rozpoczęcia. Już oficjalnie możemy napisać, iż mecz finałowy odbędzie się 22.05.2019 w Kluczborku o godz. 19:00! Gospodarzem meczu, który został wyłoniony w formie losowania został nasz rywal LZS Starowice.

Mecz finałowy będzie organizowany przez OZPN jako impreza niemasowa, więc wstęp na niego będzie miało maksymalnie 999 osób. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Specjalny autobus na ten mecz organizują nasi kibice, którzy zapraszają wszystkich chętnych do zapisów i wsparcia „żółto-niebieskich” w tym arcyważnym spotkaniu. Więcej informacji, dotyczących tego wyjazdu znajdziecie na profilu Kibice Brzeskiej Stali oraz na plakacie poniżej 

Zapraszamy.

Zdjęcie tytułowe pochodzi z portalu: www.pilkaopolska.pl