OLJ: MKS Gogolin - Stal 2:3!

Bardzo dobrze po zmianach kadrowych z poprzedniego sezonu radzą sobie nasi juniorzy w Opolskiej Lidze Juniorów. W 5 kolejce nie bez problemów ale pokonaliśmy w Gogolinie, mocny MKS 3:2.

W tym spotkaniu przewagę mieli gospodarze, a gole strzelali „żółto-niebiescy”. Już po 21 minutach prowadziliśmy 2:0 a w pierwszej połowie mieliśmy jeszcze trzy sytuacje. W 42 minucie gospodarze po pięknym uderzeniu zdobyli gola kontaktowego. Na początku drugiej połowy, po błędzie naszego golkipera miejscowi wyrównali. Na szczęście na ripostę naszej drużyny nie trzeba było długo czekać i w 58 minucie Kot zdobył swojego drugiego gola w tym meczu, który jednocześnie dał nam trzy punkty.