OLJ: Stal - Piast Strzelce Opolskie 2:3.

W 2 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów, Stal przegrała u siebie z Piastem Strzelce Opolskie 2:3. Gole dla naszej drużyny w drugiej połowie zdobyli: Kędra (k) oraz Kot.

Z Piastem nasi zawodnicy grali na płycie głównej w pełnym słońcu i może to sprawiło że zagrali słaby mecz. I niby kontrolowaliśmy grę to jednak na przerwę schodziliśmy z bagażem 3 goli. Najpierw błąd popełnił bramkarz, wpuszczając piłkę wybitą z własnej połowy przez przeciwnika. Chwilę później strata Kędry kończy się drugim golem dla gości. W końcówce tej części straciliśmy kolejnego gola.

Drugą połowę zagraliśmy lepiej i przede wszystkim skuteczniej. Pierwszego gola dla Stali z rzutu karnego zdobył Kędra chwilę później nadzieję na remis dał Kot zdobywając gola na 2:3. W końcówce mieliśmy jeszcze kilka okazji (sam na sam Kędry, strzał z 16 metrów Szpulaka) ale nic już nie wpadło i niestety przegraliśmy pierwszy mecz w sezonie.

Stal Brzeg - Piast Strzelce 2:3 (0:3)

Gole Stal: (Kędra (k), Kot)

Stal: Kuboń Adrian, Szpulak Maciej, Gawroński Dawid, Kozak Kamil, Urysz Piotr, Kędra Kacper, Zadrożny Łukasz, Mendak Marcin, Dykus Łukasz, Kot Arkadiusz, Wystrach Piotr (75’ Grudziński Andrzej). Trener: Bartosz Kowalski