OLJ: Stal - Pomologia Prószków 1:3

W 9 kolejce OLJ nasi zawodnicy musieli uznać wyższość rówieśników z Prószkowa przygrywając u siebie z Pomologią 1:3. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zanotował Grudziński.

Pierwsza połowa tego spotkania należała do gości, którzy zdobyli w niej dwa gole. Mimo, że stwarzaliśmy sobie sytuacje to jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. W drugiej części meczu stroną lepszą była nasza drużyna ale przez długi czas nie potrafiła zdobyć bramko kontaktowej. Dopiero w 77 minucie zdobyliśmy upragnionego gola ale chwilę później strzelec został ukarany czerwoną kartką za faul i grając osłabieniu jednym zawodnikiem nie mieliśmy szans na odrobienie strat.

9 kolejka OLJ

Stal – Pomologia Prószków 1:3

(Grudziński)

Stal: Górski (75. Kuboń), Urysz, Szpulak, Gawroński, Kozak, Kędra, Krej (75. Grudziński), Kot, Wystrach, Dykus, P. Mendak. Trener: Bartosz Kowalski.