OLJ: Start Namysłów - Stal 1:5

W kolejnym meczu o mistrzostwo OLJ zmierzyliśmy się z zespołem Startu Namysłów. Nasz zespół pojechał na mecz bez podstawowych napastników: Mateusza Dychusa ( pauzował za kartki) oraz Kacpra Zaruckiego – wykluczyła go choroba.

Od samego początku trwała wyrównana walka na całym boisku. Drużyna gospodarzy była nastawiona na grę z kontrataku a i nasz zespół też szukał okazji do skontrowania przeciwnika. W 22 minucie po starcie piłki namysłowianie przeprowadzają szybką kontrę i niestety zdobywają bramkę na 1:0.

Od tego momentu drużyna gospodarzy jeszcze szczelniej zaczęła się bronić i mieliśmy problemy z przedostaniem się pod ich bramkę.

Od początku drugiej połowy nasz zespół przystąpił do zdecydowanych ataków. Wejście Ucara i Zarzyckiego ożywiło naszą grę w ataku. Również wejście na lewe skrzydło Daniela Jankowskiego wzmocniło naszą siłę uderzenia. Do 60 minuty gospodarze dzielnie się bronili, ale w 60 minucie po bardzo ładnym dośrodkowaniu kapitana Jakuba Smoka, bardzo ładnym uderzeniem popisał się Daniel Jankowski. Nie minęła minuta a Jakub Smok uderzał z rzutu wolnego, a bramkarz gospodarzy wszedł z piłką do bramki.

W 65 minucie po rzucie rożnym obrońca Stali Jakub Kowalski pakuje piłkę do bramki i prowadzimy 3:1. W 66 minucie po solowej akcji Daniel Jankowski pokonuje bramkarza gospodarzy.

Ostatnia bramka padła w 72 minucie po rzucie rożnym Smoka, bramkę zdobył Miłosz Ucar. Ostatecznie pokonaliśmy gospodarzy 5:1, ale nasz gra zwłaszcza w pierwszej połowie pozostawiała wiele do życzenia.

Stal: Nędzyński (80’Głaz), Taraciński (68’Dziura), Kowalski, Jankowski, Wolan, Smok, Witka (46’Ucar), Lubczyk, Micuła (46’Zarzycki), Dudek (75’Wojda), Sobczak.

Trener: Wojciech Kaszub