OLJM: Piast Strzelce Opolskie - Stal Brzeg 1:4.

W środę 11.11.2015 kolejny mecz rozgrywali także Juniorzy Młodsi, którzy w XIII kolejce pokonali Piasta Strzelce Opolskie 4:1. Było to ich drugie z rzędu zwycięstwo, które umocniło nasz zespół na czwartym miejscu w tabeli, z tylko jednopunktową stratą do trzeciego.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando naszych zawodników, którzy jednak tego dnia mieli bardzo „rozregulowane” celowniki. Nie wykorzystaliśmy bowiem kilku 100 % (a jak przekazał trener, nawet 200 %, bo tak można nazwać przestrzelone strzały na pusta bramkę), które się zemściły i na przerwę schodziliśmy ze stratą jednego gola.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i wciąż przeważaliśmy i wciąć marnowaliśmy dobre sytuacje. Kilka okazji sam na sam, nawet rzut karny (strzał Łukasza Dykusa, obronił bramkarz gospodarzy) i wciąż przegrywaliśmy. W końcu jednak padła bramka wyrównująca, którą strzelił Piotr Mendak, rozwiązując tym samym worek z golami. Na 2-1 podwyższył Kacper Zarucki a chwilę później drugą bramkę w tym meczu zdobył P. Mendak. Wynik ustalił, wykorzystując tym razem sytuacje sam na sam z bramkarzem, Mateusz Dychus. Stal wygrywa w Strzelcach Op. 4 – 1, i tym samym dopisujemy sobie kolejne 3 „oczka”.

Ostatni mecz w rundzie jesiennej nasi zawodnicy rozegrają w sobotę (14.11.205). Na Stadionie Miejskim zagrają ze Startem Namysłów. Mecz ten odbędzie się na sztucznej murawie, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 10:00.