OLJM: Pomologia Prószków - Stal 0:1!

Kolejną wygraną w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych zanotowali nasi juniorzy młodsi. Tym razem wygrali na trudnym terenie w Prószkowie z Pomologią 1:0! Był to szósty mecz z kompletem punktów naszych zawodników, którzy w lidze nie stracili jeszcze punktu!

Dzisiejszy mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty i wyrównany. Obie drużyny bardzo chciały to spotkanie wygrać dlatego też żadna nie odpuszczała. Obie też, stworzyły sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, ale wykorzystać udało się tylko jedną. W 52 minucie po strzale Mateusza Dychusa piłka zatrzepotała w bramce Pomologii, dając nam bardzo ważne „trzy oczka”. Mecz ten tak skomentował trener naszej drużyny. „Mogliśmy ten mecz wygrać wyżej, mogliśmy zremisować i mogliśmy go przegrać, dlatego też zwycięstwo z wymagającym rywalem bardzo cieszy”.