OLJM: Stal - Atom Grądy-Goświnowice 11:0!

W 2 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, Stal zdemolowała Atom Grądy-Goświnowice wygrywając z nimi 11:0! Było to drugie zwycięstwo naszych zawodników w bieżących rozgrywkach, którzy z 6 punktami przewodzą tabeli.

Co tu dużo pisać po takim meczu? Przewaga „żółto-niebieskich” była olbrzymia czego efektem było aż 11 goli. Podopieczni Zbigniewa Marca na boisku robili co chcieli, a efekty ich gry widzimy w końcowym wyniku. Prawdziwym instynktem strzeleckim popisał się w tym meczu, Kacper Zarucki, który zaliczył 5 trafień!

Prawdziwy test umiejętności naszych zawodników będzie miał w sobotę, kiedy to w Opolu zmierzą się z MKS MOSiR Opole, który w tabeli zajmuje 2 miejsce.

2 kolejka OLJM

Stal – Atom Grądy-Goświnowice 11:0

(Dychus x2, Ucar x2, Zarucki x5, Smok, Mendak)

Stal: J. Krężel (41’ K. Nędzyński), D. Jankowski (41’ D. Woźniak), J. Kowalski (62’ P. Preis), J. Wolan, P. Mendak, J, Smok (53’ B. Łukawiecki), M. Banik (41’ M. Ucar)K. Zarucki, M, Dychus (48’ K. Zarzycki). Trener: Zbigniew Marzec.

Powiązana galeria: