OLJM: Stal - MKS Kluczbork 4:1!

Jak „burza” idą nasi juniorzy w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych. W 5 kolejce odnieśli 5 wygraną i z bilansem goli 28-2 pewnie przewodzą tabeli.

W sobotę z kwitkiem odprawili MKS Kluczbork wygrywając 4:1. Wynik wskazuje na lekkie i gładkie zwycięstwo ale tak nie było. Co prawda bardzo szybko bo już w 1 minucie zdobyliśmy gola ale wraz z mijającymi minutami było coraz ciężej. Nasi zawodnicy pozwolili rywalom rozgrywać piłkę ale skutecznie te ataki przerywali i starali się groźnie kontratakować w wyniku czego podwyższyliśmy wynik na 2:0.

W drugiej połowie niestety oddaliśmy całkowicie inicjatywę gościom a Ci szybko to wykorzystali. Gol z rzutu karnego podrażnił „żółto-niebieskich”, którzy zaatakowali i po rzucie wolnym – Zarucki zdobył trzecią bramkę dla Stali. Za chwilę kolejna kontrę wykorzystał ten sam zawodnik i strzelając hat tricka przypieczętował wygraną naszej drużyny.