OLJM: Stal - MKS Sparta Pogoń Prudnik 9:0

Nie zwalniają tempa nasi juniorzy młodsi, którzy w 8 meczu odnieśli 8 zwycięstwo i pewnie przewodzą tabeli. W niedzielne przedpołudnie, zmiażdżyli oni rówieśników z MKS Sparty Pogoni Prudnik 9:0.

Do tego meczu przystępowaliśmy jako zdecydowany faworyt i jak popatrzymy na wynik rywale nie mieli żadnych szans. Nasza drużyna zdominowała gości strzelając im 9 goli i nie tracąc przy tym żadnej.

Na 6 kolejek przed końcem rozgrywek, Stal ma 3 punkty przewagi nad drugim MKS MOSiR Opole oraz 11 nad trzecią Pomologią Prószków (mają jeszcze jeden zaległy mecz). Przypominam, iż do rozgrywek Makroregionalnych (rozgrywanych w rundzie wiosennej) awansują dwie drużyny.

8 kolejka OLJM

Stal – MKS Sparta Pogoń Prudnik 9:0

(MATEUSZ DYCHUS X 4, KACPER ZARUCKI X 2, MATEUSZ LUBCZYK X 2, MIŁOSZ UCAR).

Stal: KONRAD NĘDZYŃSKI, WOLAN JAN (45'BIESZCZAD POTR), DZIURA MARCIN (65' KOWALSKI JAKUB), BOBER WOJCIECH (78' PREIS PATRYK), WOŹNIAK DANIEL (45' JANKOWSKI DANIEL) , MENDAK PIOTR, LUBCZYK MATEUSZ , UCAR MIŁOSZ , ZARUCKI KACPER(50' ZARZYCKI KACPER), DYCHUS MATEUSZ, BANIK MATEUSZ(50' KACHEL RADOSŁAW). Trener: Zbigniew Marzec.