OLJM: Stal - Start Namysłów 7:1.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej, Juniorzy Młodsi Stali, rozgromili swoich rówieśników ze Startu Namysłów 7:1. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo naszych zawodników, którzy obecnie zajmują 3 miejsce w tabeli.

Od pierwszej minuty gry stroną dominującą w tym meczu była Stal, która narzuciła przeciwnikowi swój styl gry. Już pierwsza akcja ofensywna „żółto-niebieskich” zakończyła się golem. Na prowadzenie, nasz zespół wyprowadził Jakub Krej. Każda kolejna minuta to coraz większa przewaga naszej drużyny i kolejne bramki. Na 2:0 podwyższył Piotr Mendak. Chwilę później strzelił kolejną bramkę i prowadziliśmy już 3:0. Na koniec pierwszej połowy kolejna ładna akcja „żółto-niebieskich” i zdobywamy czwartą bramkę a strzelcem Kacper Zarucki. Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny i pewne prowadzenie 4:0. Druga połowa przyniosła kolejne trzy bramki naszego zespołu a strzelali : Wojciech Bober, Jan Wolan i Piotrek Mendak, który tym samym skompletował hat tricka. Goście zdołali jednak wykorzystać jeden błąd naszej defensywy i strzelili bramkę honorową. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 7:1. Juniorzy Młodsi Stali Brzeg udanie zakończyli rundę jesienną z 23 pkt. na koncie, strzelając przy tym 34 bramki i tracąc 25.

Opolska Liga Juniorów Młodszych - XIV kolejka

Stal Brzeg – Start Namysłów 7:1

(Krej Jakub, Mendak Piotr x 3, Zarucki Kacper, Bober Wojciech, Wolan Jan)

Stal: Gazda Adam, Bober Wojciech, Sobczak Patryk, Oleszko Paweł (60’ Bieszczad Piotr), Smogur Jakub (41’ Kuliczkowski Adam ), Dykus Łukasz, Smok Jakub (55’ Wolan Jan ), Zarucki Kacper, Krej Jakub, Mendak Piotr.

Trener: Zbigniew Marzec.