OLT: MKS Kluczbork - Stal 3:2

W 3 kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy, nasi zawodnicy nieznacznie ulegli MKS-owi Kluczbork, przegrywając na wyjeździe 2:3.

Od początku meczu w Kluczborku trwała walka o opanowanie środka boiska. I lepiej to uczynili gospodarze, którzy podchodzili pod naszych zawodników wysokim pressingiem i odbierali nam piłki w strefie obrony. Jednak nasi trampkarze byli szalenie skuteczni. W 10 minucie Łukawiecki ograł na skrzydle przeciwnika i zacentrował na pole karne, gdzie najprzytomniej zachował się Patryk Sacha i nasi prowadzili 1:0.

W 25 minucie Jakub Migacz wygrał pojedynek 1x1 w środku pola i oddał fantastyczny strzał z 25 metrów, który całkowicie zaskoczył bramkarza gospodarzy. Od tej pory miejscowi ruszyli do szalonych ataków, jednak długo nie mogli stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

W 33 minucie Łukasz Dudzik sfaulował przeciwnika i gospodarze zmniejszyli straty.

Fatalnie jednak rozpoczęliśmy druga połowę, ponieważ już w 37 minucie po koronkowej akcji Kluczbork doprowadza do remisu. Już w 43 minucie po fatalnym błędzie Miłosza Jaskuły MKS wychodzi na prowadzenie. Od tej pory uzyskaliśmy zdecydowana przewagę w polu, jednak nie potrafiliśmy udokumentować tego bramką.