OLT: Stal - MKS MOSiR Opole 0:4

W piątek kolejnym rywalem naszym trampkarzy był zespół MOSIR- u Opole, który do tej pory zanotował jeden remis ,a resztę spotkań bezdyskusyjnie wygrał.

Niestety w piątek nasi trampkarze źle weszli w mecz i po minucie gry przegrywaliśmy 1:0 po błędzie Arka Lipki w wyprowadzeniu piłki. Później kolejne 5 minut MOSIR przycisnął nas zdecydowanie i dzięki formacjom defensywnym nie przegrywaliśmy w wyższym wymiarze. Od 5 minuty zaczęliśmy grac agresywniej i przedostawać się pod bramkę MOSIRU. Przeprowadziliśmy kilka ataków prawą stroną, gdzie bardzo aktywny był Bartosz Łukawiecki, często wspierany przez Arka Lipkę. Lepiej grali środkowi pomocnicy Ostern i Tysier, który imponował odbiorami piłki w strefie środkowej.

Jednak w 19 minucie po faulu Jakuba Kowalskiego goście zdobyli drugą bramkę z rzutu karnego i ten wynik utrzymał się do przerwy.

Po przerwie goście zdobyli trzecią bramkę po rzucie rożnym. W 56 minucie MOSIR rozegrał bardzo ładną akcję na prawej stronie i zawodnik gości huknął z rogu szesnastki nie zostawiając żadnych szans Jaskule. My organizowaliśmy się w defensywie i próbowaliśmy kontrataków, jednak goście nie pozwalali nam na zbyt wiele. Trzeba pochwalić ambicję naszego zespołu i grę do ostatniego gwizdka sędziego. Gościom oddajemy wysokie umiejętności piłkarskie i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach.