OLT: Stal - Start Namysłów 0:1

W IV kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy nasi zawodnicy zmierzyli się z rówieśnikami z Namysłowa. Od początku meczu do natarcia ruszyła nasza drużyna. W pierwszych 5 minutach mieliśmy 2 doskonałe sytuacje podbramkowe zmarnowane przez Patryka Sachę i Adama Pasierskiego.

Mecz był bardzo wyrównany, goście również odgryzali się groźnymi kontratakami. Jednak w pierwszej połowie żaden zespół nie zdobył bramki.

Również w drugiej połowie nasza drużyna pokazała charakter i od początku chciała zdobyć bramkę. Jednak tego dnia mieliśmy fatalnie ustawione celowniki, bo strzały Jakuba Mikuły, Jakuba Sołodowczuka i rzuty wolne Bartka Łukawieckiego mijały bramkę namysłowian. W 65 minucie po rzucie rożnym goście z główki zdobyli zwycięską bramkę i wywieźli 3 punkty z Brzegu.

Pomimo porażki było coraz więcej momentów dobrej gry naszego zespołu.

4 kolejka OLT

Stal - Start Namysłów 0:1

Skład: Kamil Pasławski, Kacper Bugiel, Arkadiusz Lipka, Jakub Mikuła, Adam Pasierski, Bartosz Łukawiecki, Patryk Ostern, Mateusz Tysier, Patryk Sacha, Jakub Migacz, Jakub Sołodowczuk, Miłosz Jaskuła, Michał Suski, Kamil Witka, Michał Derkacz, Jakub Szutkowski. Trener: Wojciech Kaszub