Paweł Boczarski oraz Krzysztof Gancarczyk nie zagrają w przyszłym sezonie w Stali

W przyszłym sezonie w naszej drużynie niestety nie zobaczymy dwóch zawodników, Pawła Boczarskiego oraz Krzysztofa Gancarczyka. Paweł oznajmił, iż "kończy z grą w piłkę nożną",  natomiast Krzysztof postanowił kontynuować swoją karierę w II-ligowym GKS 1962 Jastrzębie.

Paweł Boczarski swoją karierę piłkarską rozpoczynał w naszym klubie, potem grał min. w Victorii Chróścice oraz Foto-Higienie Gać. Do Stali wrócił przed sezonem 2015/2016 swoją grą przyczyniając się do awansu Stali do III Ligi.

W poprzednim sezonie na murawie spędził 2038 minut, w których zdobył 4 gole oraz zanotował 6 asyst.

Krzysztof Gancarczyk, dołączył do Stali przed startem rozgrywek 2016/2017 w którym rozegrał 2282 minuty. Z dziewięcioma golami wraz z Łukaszem Żegleniem został wicekrólem strzelców naszej drużyny.

Obu zawodnikom bardzo dziękujemy za grę w „żółto-niebieskich” barwach i ich wkład w sukcesy naszej drużyny.