Pierwsze ruchy kadrowe oraz pierwszy sparing

W miniona środę, odbył się pierwszy trening seniorów na którym stawiła się niemal cała kadra z poprzedniego sezonu. W treningach biorą udział wszyscy zawodnicy awizowani do gry w naszym klubie w sezonie 2019/2020 z wyjątkiem Michała Kuriaty (który sprawdzany jest w II Lidze) oraz duża liczba zawodników testowanych (głównie młodzieżowców). 

Po pierwszym tygodniu zajęć mamy już kilka informacji transferowych. W czerwcu wolną rękę w poszukiwaniu klubu dostali Piotr Stępień oraz Jakub Horański. Ponadto w naszym klubie nie zagrają, Szymon Przystalski, który przyjął ofertę jednego z naszych rywali, Łukasz Żegleń, który zagra w III Lidze gr. 2 oraz Kewin Paszek, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

Wszystkim odchodzącym z klubu zawodnikom dziękujemy za grę i wkład w sukcesy Stali oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze.

W klubie na przyszły sezon zostają: Stitou - Maj, Kolanko, Pożarycki, Krupnik, Celuch, Kulczycki, Danielik, Chodyga, Gajda, Dychus, Jankowski, Smok, Gawroński. Ponadto dopinane są ostatnie szczegóły pozyskania Cieślika i oraz trwają rozmowy z Szubertowskim. 

Od początku okresu przygotowawczego w naszej drużynie, testowani są młodzi zawodnicy o których przydatności w najbliższych dniach zdecyduje trener Jacek.  Najbliższa ku temu okazja nadarzy się już jutro, w pierwszym meczu sparingowym, który rozegramy w środę 10.07.2019 o godz. 17:30 na Stadionie Miejskim w Brzegu, a w którym zagramy z rezerwami Miedzi Legnica.

W meczu tym szanse dostaną głównie zawodnicy testowani. 

Zapraszamy serdecznie.