Pierwszy tydzień treningów za nami

Za nami pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej. Trener Marcin Domagała ma do dyspozycji niemal całą kadrę z rundy jesiennej ponadto wracających z wypożyczenia zawodników oraz kilku testowanych.

Nasi zawodnicy tradycyjnie do rozgrywek trenują na własnych obiektach, gdzie do dyspozycji mają boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz siłownię.

Tak pierwszy tydzień treningów podsumował trener Marcin Domagała.

Po przerwie wróciliśmy do treningów na obiektach w Brzegu 07.01.2020r. Pierwsze dni naszych treningów poświęcamy na kontynuację pracy wykonanej przez zawodników w okresie świąteczno - noworocznym. Wykonamy szereg testów motorycznych, pozwalających nam na indywidualizację treningów. Chcemy, aby praca w okresie przygotowawczym była optymalnie dobrana do możliwości naszych piłkarzy, ale również chodzi nam o ocenę ich potencjału motorycznego (a także testowanych zawodników). Testy motoryczne zakończymy w środę 15.01.2020r., a już w kolejną sobotę rozegramy pierwszy mecz sparingowy ze Skrą Częstochowa. W styczniu szansę gry w naszym zespole dostaną zawodnicy testowani, ale również powracający do nas z wypożyczeń do innych klubów”.

Zarząd klubu także nie próżnuje i cały czas szuka zawodników, którzy wzmocnią nasza drużynę dając tym samy mnóstwo powodów do radości naszym kibicom.