Piotr Stępień - Witamy w Stali

Pierwszym nowym zawodnikiem, którego zobaczymy w Stali w sezonie 2018/2019 jest napastnik – Piotr Stępień (19.02.1998, 190 cm, 78 kg)

Piotr jest wychowankiem Odry Opole w której występował do 16 lat, wygrywając z tym klubem rozgrywki wojewódzkie. Następne dwa sezony nasz napastnik występował w Lechu Poznań (ponownie wygrywając z tym klubem rozgrywki wojewódzkie) oraz w FC Wrocław Academy.

Miniony sezon był dla Piotra pierwszym w rozgrywkach seniorskich i dodajmy że bardzo udany. Nasz nowy napastnik występował w Małejpanwi Ozimek (IV liga opolska) w której zdobył 19 goli.

Z innych osiągnięć Piotra należy wspomnieć o występach w kadrze wojewódzkiej (opolskiej) przez cztery lata oraz powołaniu na konsultacje kadry Polski (2013).

Witamy Piotra w naszej drużynie i życzymy samych dobrych meczów i wielu goli w nadchodzących rozgrywkach.