Plan zimowych sparingów.

Sobotnim meczem pucharowym zakończyliśmy rundę jesienną. Jaka ona była? Na pewno udana aczkolwiek końcówka mogła być lepsza ale nie ma co narzekać, bowiem trzecie miejsce w lidze, przed sezonem bralibyśmy w ciemno. Teraz nadszedł czas na odpoczynek.

Nadchodzący tydzień będzie ostatnim w tym roku cyklem treningowym, po którym zawodnicy udadzą się na urlopy. W przeciągu najbliższych dni powinniśmy także poznać nowego trenera, który poprowadzi nasza drużynę w kolejnych meczach.

Gotowy jest już także plan zimowych sparingów, których rozegramy siedem. Większość odbędzie się u nas na bocznym boisku a jeżeli pogoda pozwoli to ostatnie mecze rozegramy na murawie trawiastej.

1. 21.01.20017 (sobota) – LZS Starowice
  2. 28.01.2017 (sobota) – Ruch Zdzieszowice (Opole ul. Północna)
  3. 04.02.2017 (sobota) – Śląsk II Wrocław
  4. 11.02.2017 (sobota) – Odra Opole (Opole ul. Północna)
  5. 18.02.2017 (sobota) – Ślęza Wrocław
  6. 25.02.2017 (sobota) – Małapanew Ozimek
  7. 04.03.2017 (sobota) – TOR Dobrzeń Wielki (Dobrzeń Wielki).

Dokładne godziny rozpoczęcia meczów będziemy podawali na bieżąco.

Rozgrywki III Ligi ruszają 18. marca 2017 więc może jeszcze rozegramy mecz 11. marca ale to już wszystko będzie zależało od nowego trenera.

Dziękując zawodnikom za udaną rundę, życzymy im miłego wypoczynku :-)