Podsumowanie jesieni w drużynach młodzieżowych.

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki młodzieżowe, prowadzone przez Opolski Związek Piłki Nożnej. Nasz klub, jako jeden z niewielu w województwie opolskim, może się pochwalić tym że wszystkie jego grupy młodzieżowe występują w najwyższych klasach rozgrywkowych. Przypominany że w BTP Stal Brzeg, gra i trenuje około 200 młodych zawodników.

Najstarsi zawodnicy czyli Juniorzy Starsi występują w Opolskiej Lidze Juniorów. Spośród 14 zespołów zwycięzca zmierzy się w barażu o Centralną Ligę Juniorów. Po rundzie jesiennej, Stal zajmuje drugie miejsce. W 13 meczach zgromadziliśmy 31 punktów i do lidera tracimy 5. Stal Brzeg może się także pochwalić najlepszą (wraz z MKS Kluczbork) defensywą w rozgrywkach, w których stracili tylko 7 goli. Bilans meczów naszego zespołu to: 9W, 1R, i 2P.

Tabela Opolskiej Ligi Juniorów po rundzie jesiennej 2015/2016.

Trenerem Juniorów Starszych jest Bartosz Kowalski.

Juniorzy młodsi rywalizują w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych, w której po dobrej końcówce, zajmują 3 miejsce. Dwie pierwsze drużyny czyli Pomologia i Odra wydają się być poza zasięgiem pozostałych zespołów, dlatego cieszy wysoka pozycja naszej drużyny. W 13 meczach „żółto-niebiescy” zdobyli 23 punkty na co składają się: 7 wygranych, 2 remisy i 5 przegranych.

Tabela Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych po rundzie jesiennej 2015/2016.

Trenerem Juniorów Młodszych jest Zbigniew Marzec.

W naszym klubie mamy także dwie drużyny trampkarzy. Trampkarze Starsi występują w Opolskiej Lidze Trampkarzy, natomiast Młodsi w II Lidze Trampkarzy. Pierwsza grupa zakończyła zmagania w rundzie jesiennej na 4 miejscu. W 9 meczach odnieśli oni 4 wygrane, 1 remis i 3 przegrane.

Tabela Opolskiej Ligi Trampkarzy po rundzie jesiennej 2015/2016.

Trampkarze Młodsi występujący w II Lidze Trampkarzy, po rundzie jesiennej zajmują 3 miejsce. W ośmiu meczach zdobyli 17 punktów na co składają się: 5W, 2R i 1P.

Tabela II Ligi Trampkarzy po rundzie jesiennej 2015/2016.

Trenerem Trampkarzy jest Miłosz Terlecki.

Najmłodszym rocznikiem, który występuje w regularnych rozgrywkach OZPN są Młodziki, występujące w Lidze Młodzików. Tutaj nasz zespół po rundzie jesiennej zajmuje pierwsze miejsce. W ośmiu meczach  zdobył 22 punkty, odnosząc 7 wygranych i jeden remis.

Tabela Ligi Młodzików po rundzie jesiennej 2015/2016.

Trenerem Młodzików jest Damian Dziura.

W klubie istnieją jeszcze grupy Orlików (trenerzy Norbert Czapka, Grzegorz Galant), Żaków (Michał Sikorski, Marcin Raczkowski) oraz Skrzatów (Mariusz Andruchowicz).

Dane adresowe kadry trenerskiej w BTP Stal Brzeg