Podsumowanie "jesieni" w wykonaniu trampkarzy.

Trampkarze starsi uplasowali się na siódmym miejscu w Opolskiej Lidze Trampkarzy. Zespół pod wodzą trenera Wojciecha Kaszuba, składający się z zawodników rocznika 2002 rozpoczął ligę od remisu w Strzelcach Opolskich 2:2, jednak ten mecz został zweryfikowany walkowerem dla drużyny przeciwnej. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Łukawiecki i Migacz. W drugiej kolejce wygrywamy walkowerem z drużyną Chemika Kędzierzyn-Koźle.

W trzeciej kolejce przegrywamy w Kluczborku 3:2, chociaż prowadziliśmy już 2:0, po bramkach Sachy i Migacza. W następnej kolejce tracimy gola w końcówce i ulegamy Startowi Namysłów 1:0. Następnym naszym przeciwnikiem był zespół Pomologii Prószków, który wygrał z nami 1:0. W szóstej kolejce ulegamy drużynie MOSiR-u Opole 4:0. W siódmej kolejce po hat-tricku Mikuły wygrywamy w Oleśnie 3:1. W następnym meczu po dwóch bramkach Łukawieckiego remisujemy z Hattrickiem Głuchołazy 2:2. W ostatniej kolejce w spotkaniu ze Startem Dobrodzień wygrywamy 3:1, po dwóch bramkach Dudzika i jednej Mikuły.

W sumie zdobyliśmy 10 punktów: 3 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek. Stosunek bramek 13:16.

Bramki zdobywali:

- Jakub Mikuła – 4

- Bartosz Łukawiecki – 3

- Jakub Migacz – 2

- Łukasz Dudzik – 2

- Patryk Sacha - 1

Barwy naszego klubu w rundzie jesiennej reprezentowali: Kamil Pasławski, Miłosz Jaskuła, Kacper Bugiel, Michał Derkacz, Łukasz Dudzik, Jakub Kowalski, Kacper Kwiatkowski, Bartosz Łukawiecki, Jakub Michalak, Jakub Migacz, Jakub Mikuła, Patryk Ostern, Adam Pasierski, Patryk Sacha, Jakub Sołodowczuk, Michał Suski, Mateusz Tysier, Jakub Szutkowski, Kamil Witka, Arkadiusz Lipka, Jakub Lipka.

Trener: Wojciech Kaszub